طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه های طراحی 

با پیشرفت علم اینترنت و طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن , امروزه فروشگاه های اینترتی بسیاری بر پا شده که مشتریان میتوانند به راحتی با استفاده از موبایل و تبلت هوشمند و کامپوتر های خانگی کالاهای مورد احتیاج خود را سفارش دهند.

اینگونه سایت های فروشگاهی مزایای بسیاری دارند

  • صرفه جوئی در وقت
  • صرفه جوئی در انرژی و سوخت
  • کاهش ترافیک
  • دیدن کالاها به صورت یکجا
  • تحویل کالا درب منزل
  • اشتغال زائی
فروشگاه اینترنتی چیست ؟ :

فروشگاه اینترنتی فروشگاه هایی هستند که در اینترنت و دنیای مجازی وجود دارند ، به فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه انلاین نیز گفته می شود که یکسری اجناس مختص به پیشه آن فروشگاه در سایت به نمایش در می آیند برای فروش و مشتری کالای مورد نظر خور را در سایت می یابد و میخرد و فروشگاه با استفاده از پست یا وسیله نقلیه به مشتری میرساند البته فروشگاه های فایل های مختلف نیز وجود دارند که پس از خرید و پرداخت لینک دانلود آن فایل را برای مشتری نمایان میکند و مشتری میتواند ان را دانلود کند.

تاریخچه فروشگاه اینترنتی :

واژه فروشگاه اینترنتی در واقع در سال ۱۹۹۱ شکل گرفته است ، اقای تیم برنرز لی بنیان گذار این واژه و تجارت الکترونیک در جهان بوده است و در واقع ایشون پدر تجارت الکترونیک در جهان هستند.

در سال ۱۹۹۴ بانکداری آنلاین ایجاد شد ، شرکت پیتزا هات اولین فروشگاه اینترنتی را در جهان راه اندازی کرد و اولین فروش اینترنتی در دنیای وب شکل گرفته است و اینجا بوده است که تازه کلمه ی فروشگاه اینترنتی به معنای واقعی شکل گرفته است

نمونه هایی از سایت های فروشگاهی

 

درباره ما    تماس با ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *