طراحی سایت املاک

امروزه کمتر کسی برای خرید و یا اجاره محل سکونت یا اشتغال به بنگاه های املاک میرود و این جستجو را در خانه خود بوسیله سایت های املاک انجام میدهد .

و این امر باعث شده هم در وقت و هم در زمان و انرژی صرفه جویی شود

مطمئنا داشتن یک سایت در زمینه خرید و فروش ملک و زمین باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل دیگر شما را بهتر بشناسند و از این فرصت میتوانید نهایت استفاده را نمایید.

 

شاید این اصطلاح دلالی را شنیده باشید. این اصطلاح به این معنا میباشد که در قبال پیدا کردن مشتری و متصل کردن خریدار و فروشنده میتوانید پورسانت خوبی را از این راه به دست بیاورید حتی بدون اینکه دارای جای فیزیکی برای این کار داشته باشید.

گروه بندی املاک

میتوانید در این سایت ملک و املاک از هر نوع با ارائه گروه بندیهای مستقل و روشن و شفاف کاربران را راهنمایی نمایید تا ملک خود را به راحتی پیدا نمایند یا بدون هیچگونه دردسری و راحت برای فروش در معرض دید دیگران قرار دهند.

توصیه ما

ما به مشتریان خود توصیه میکنیم در وب سایت خود حتما هر دو بخش خرید و فروش را داشته باشند تا تمام کاربران بتوانند از سرویس وب سایت شما بهره مند گردند.

طراحی این سایت و سایت هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فردی باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب سایت مشغول به گشت و گذار باشند.

بخش بنگاه ها

البته وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم میتواند به عنوان یک بخش ویژه در وب سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب سایت شما, بنگاه های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در سایت شما خواهند شد.

طراحی سیستم جستجو پیشرفته

طراحی سیستم جستجوی بدون نقص حتما یکی از وظایف حساس و دشوار گروه اطلس وب خواهد بود. چرا که با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر در سایت شما باید در حداقل زمان کاربران آنلاین که در حقیقت مشتریان حقیقی شما هم خواهند شد بتوانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا نمایند.

مطمئن باشید ما نیز بر روی پروژه املاک شما حساس هستیم و تلاش خود را مینماییم تا با بالاترین کیفیت آن را طراحی و اجرا و پیاده سازی نماییم.

معمولا در وب سایت های املاک و مستغلات میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نماییم که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب نمایش محدوده نمایش املاک در نقشه
  2. طراحی صفحه وب تفکیک املاک بر اساس خرید و فروش – رهن و اجاره . مشارکت و …
  3. طراحی صفحه وب معرفی ملک های در جهت فروش ویژه
  4. طراحی صفحه وب معرفی ملک های جدید
  5. طراحی صفحه وب ثبت چند تصویر برای هر ملک
  6. طراحی صفحه وب درج اخبار مربوط به ملک و مسکن

 

درباره ما      تماس با ما